Bezmięsna kiełbasa w Pizza Hut

bezmięsna kiełbasa pizza hut

Bezmięsna kiełbasa w pizzy od Pizza Hut? Tak. W końcu musiało i do tego dojść. W takim właśnie kierunku idzie rynek, takich zmian oczekują coraz liczniejsi konsumenci, takie zmiany są mile widziana przez ekologów.

Sztuczne mięso także i tu? Tak – Pizza Hut i bezmięsna kiełbasa

Październik 2019, Stany Zjednoczone, Arizona. Na razie to tylko test, ale jeśli wyjdzie pomyślnie, możemy być pewni, że produkt będzie „testowany” także w innych miejscach naszego globu. O co chodzi? Korporacja Pizza Hut testowo wprowadziła do menu pizzę z kiełbasą … – bez mięsa. To efekt presji, jaka ogarnia powoli cały świat. Coraz więcej klientów rezygnuje z mięsa, trzeba więc znaleźć sposoby, by ich przy marce zatrzymać.

okrągłe pudełka na pizzę

Okrągłe pudełko na pizzę. Czysta oszczędność materiałów

Często, powodem takich zmian jest troska o środowisko naturalne. Jak ograniczyć wykorzystanie surowców? Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego pudełko na pizzę, skoro ona sama jest okrągła – ma kształt kwadratu? Bo tak jest taniej w produkcji. Złożenie takiego pudełka jest szybsze i tańsze. Jednak w XXI wieku warto zamanifestować także troskę o środowisko, a nie jedynie rentowność biznesu. Owalne pudełko na pizzę to czysta oszczędność materiału. Kropla w morzu potrzeb, ale od czego zacząć trzeba. Brawa Pizza Hut!