O nas – czyli Mięso Bez Mięsa

O nas - mięso bez mięsa

O nas – mięso bez mięsa

Portal Mięso bez Mięsa powstał z myślą o osobach, które obawiają się o jakość mięsa dostępnego w sprzedaży i szukają dla siebie alternatyw. Mamy nadzieję, że treści zgromadzone na portalu pozwolą Wam ograniczyć ilość konsumowanego mięsa (jeśli nie macie przekonania co do jego jakości) i stopniowo zastępować je równie smacznymi zamiennikami.
Na naszym portalu już wkrótce znajdziecie pomysły na dania bez mięsa, przepisy na potrawy przypominające w smaku mięso, a także gotowe produkty – zamienniki mięsa, co ułatwi Wam zmianę swoich żywieniowych przyzwyczajeń i coraz zdrowsze odżywianie.

Pora na Mięso bez mięsa

Powstanie portalu Mięso bez Mięsa jest też wyrazem buntu przeciwko praktykom branży mięsnej mającym na celu maksymalizacje zysków kosztem zdrowia konsumentów i często przy „milczącym przyzwoleniu” instytucji do tego powołanych. Z tego samego powodu w dziale O miesie rozpowszechniamy też, cytujemy wiadomości innych portali, dotyczę nieprawidłowości w produkcji i sprzedaży mięsa konsumentom, a także jego wpływu na zdrowie człowieka.