Robert Lewandowski odstawił mięso

piłka nożna Lewandowski odstawił mięso

Czy zmiana będzie długotrwała, czy jedynie sezonowa? Zgodnie z rewelacjami Faktu, Robert „Lewy” Lewandowski odstawił mięso jeszcze przed sezonem rozgrywek. Wedle doniesień, fakt ten mógł przyczynić się do jego świetnych wyników w ostatnich miesiącach.

Kolejny wielki sportowiec na liście – także Lewandowski odstawił mięso

Wg Faktu w ostatnich miesiącach Lewy miał najlepsze rezultaty testów wydolnościowych w swojej karierze. Gazeta sugeruje, że może to mieć duży związek z faktem, że jeszcze przed sezonem Lewandowski odstawił mięso. W tym momencie niektórym z nas na myśl przychodzi zapewne pewien film, który w ostatnim czas wzbudził żywą dyskusję zwolenników i przeciwników jedzenia mięsa. O The Game Changers na Netlixie pisaliśmy jakiś czas temu. Dokument ten to zbiór wypowiedzi sportowców i naukowców popierających przed kamerą w zdecydowany sposób tezę, że sportowcy, którzy usunęli z diety mięso, osiągają ponadprzeciętne wyniki w swoich dyscyplinach. Jednak w przypadku Lewego nie do końca musi to być prawda? Dlaczego?

Lewandowski odstawił mięso jedynie „na chwilę”

Jak się okazuje, Lewy stał się wegetarianinem jedynie na chwilę. Sam przyznaje, że na sukces złożyło się wiele czynników, jak odpowiedni trening, ćwiczenia czy praca z trenerem.

Może to i lepiej, bo być może nasze społeczeństwo nie jest gotowe szok, jaki przeżyłoby, gdyby informacje o nowym sposobie odżywiania naszego super piłkarza dotyczyły całego jego przyszłego życia od teraz. No bo jak to? Życie całkiem bez mięsa??? A może przestawić się na zamienniki mięsa?